Bobová dráha v Kutné Hoře
Navštivte naší bobovou dráhu v Kutné Hoře a prožijte nevšední zážitek z jízdy!

a druhé nejdelší v Evropě. Bobová dráha v Kutné Hoře byla postavena v roce 2006. V Kutné Hoře nás najdete ve sportovním Areálu Klimeška, kde najdete v letních dnech vyžití nejen na naší bobové dráze, zorbinku ale i v sousedním Aquaparku. Bobová dráha se díky své délce 1565m řadí na první místo, jako nejdelší dráha v České Republice a na druhé místo v Evropě. Bobová dráha je unikátně umístěna na třech svazích kopce s převýšením 42m.

Jedna jízda na bobové dráze je tvořena ze dvou okruhů, první okruh dráhy je rekračního typu (nižší klesání, méně prudké zatáčky) jeho délka je 750 m a je tvořen 13 zatáčkami a třemi terénními zlomy, druhý okruh dráhy je spíše adrenalinového typu (větší klesání, prudší zatáčky) jeho délka je 575 m a je tvořen 10 zatáčkami a dvěma terénními zlomy. Nabídneme Vám jednomístný ale i dvoumístný bob, ve kterém je možná jízda rodičů s dětmi.

Na vrch kopce vás vyvezou dva výtahy se stoupáním 13%. Při jízdě na dráze je možno dosáhnout rychlosti 58k m/h. Rychlost jízdy na bobové dráze si každý určuje podle sebe pomocí účinné brzdy. Parametry bobové dráhy jsou nastaveny a vybudovány tak, že jde o opravdu rekreační a zároveň adrenalinový zážitek při průjezdu tratí.

Děti na bobové dráze?

Vaše dítko musí jet samo v jednomístném bobu pokud jeho výška přesahuje 130 cm. Je Vaše dítě menší a má strach? Nabídneme Vám dvoumístný bob, ve kterém je možná jízda s rodičem. Navštivte naši bobovou dráhu v Kutné hoře! Zažijete skvělou zábavu s celou rodinou.